SON DAKİKA

pcsfree
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA
pcsfree.com: Güncel, Sağlık ,, Dergi, Kültür ve Sanat, Dış Haberler ve dikkate alacağınız diğer tüm kategoriler, güncel haberleri sağlamak ve çevrimiçi kullanıcıyı haberlerde başarılı kılmak için oluşturulmuş kapsamlı bir haber portalıdır.

İLKELERİMİZ
Tarafsız Gazetecilik: Habere veya haberde adı geçen kişilere tarafsızlıkla yaklaşıyoruz. çünkü haberleri okuyucuya ileten “arabulucu” olduğu için herhangi bir haberin anlamını değiştirmeme ve haberleri manipüle etmeme ilkesini benimsedik.
Mimik Dışı Gazetecilik: Okurlarımıza sunduğumuz haberlerin içeriğini “iyi haber / kötü haber”, “iyi haber / kara haber” olarak merak etmiyoruz. Haberi sunarken okuyucuya “şimdi mutlu olmalısın” ya da “şimdi üzülmemelisin” ruh hali sunmaz; biz sadece gerçeği aktarıyoruz, sadece öğeleri. Bir okuyucu sırasında hangi duyguların yayılacağı genellikle okuyucunun karar vermesi için önemlidir.
Açıklık: Herhangi bir gerçeğin ve herhangi bir olayın göz ardı edilmemesi gerektiğini ve bilinçli veya bilinçsiz olarak küçük noktalarla dikkate alınacağını ve dikkate alınacağını savunuyoruz. Ne olursa olsun ve olan şey konumuzdur ve bu nedenle okuyucunun bilmesi için uygun bir şey vardır. hiçbir haberi gizlemeyecek, küçülmeyecek veya görmezden gelmeyeceğiz.
Hakim değil, Postacı Gazeteciliği: Haberleri iletme görevimiz; okuyucuları yönlendirmemesini veya öyküler konusunda eyleme geçmesini istemiyoruz. Daha doğrusu ne Türkiye’de ne de bir yöneticinin veya yöneticilerini etkileyen bir kişi ya da kuruluş, yönlendirmeleri dikkate almıyor ya da genel olarak misafirperver olan gücü kullanmıyorsa. Biz postacılarız. Görevimiz postayı alıcıya zamanında teslim etmektir. bunların dışında “halkı aydınlatmak”, “halkı yönlendirmek”, “toplumu düzeltmek için“ hükümet ”gibi görevlerimiz yok.

BİZ NE YAPIYORUZ?
Türkiye ve dolayısıyla ajansları dünyada meydana gelen olay ve gelişmeleri takip ederek, size kendi ekibimizi sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en uzak köşesine kadar her şey hakkında haberler okuyacaksınız. Ziyaretçilere son 10 günün haberlerine tamamen konularına göre bakma şansı veriyoruz. Bu arama genellikle AI tarafından desteklenen gerçek bir haber arama sayfasıdır.

% 100 HUKUK İÇİN UYGUN
Sitemizin% 100’ü Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına göre yayınlanmaktadır. sitemizde yayınladığımız hikaye, bilgi, resim, metin; telif haklarının yazılı izni ile yayınlanır. sabah içinde yayınladığımız gazete haber özetleri içerisinde sadece haber başlığı ve dolayısıyla tanıtım cümlesi yer alır ve haberlerin tam metnini okumak isteyen ziyaretçilerimiz ilgili gazetenin web sayfasına yönlendirilir.

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK KAPSAMLI HABERLERİ
pcsfree.com günlük Türkiye ortalaması ve dolayısıyla gezegen bize gerçekten zengin bir yer verebilir.ytubemagazin.com haberleri verebilir.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA